A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: templates/header.php

Line Number: 34

Дизайн

ДИЗАЙН KODO


Mazda6 завжди була найвитонченішим втіленням концепції «KODO-Душа руху», якнайповніше виражаючи цю філософію виразного, динамічного дизайну. Сміливу й величну поставу Mazda6 підкреслено глибокою тривимірністю передньої ґратки радіатора й фірмових крил, хижими фарами й експресивними обрисами крила.

Фірмовий колір кузова Soul Red було розроблено із застосуванням унікальної технології фарбування, що належить компанії Mazda, під назвою TAKUMI-NURI, так само як і новий колір Machine Grey. В ньому досягнуто неперевершеного поєднання акцентів, відтінків та глибини, що підкреслює динамічну форму кузова, виконану згідно з концепцією дизайну «КОDО-Душа руху», що надає Mazda6 такого вигляду, наче її було зроблено з цільного зливка сталі.

 

ІНТЕР’ЄР


Зосереджений навколо людини дизайн – це ключ до повної та інтуїтивної комунікації між вами та Mazda6. Так само, як і комунікації в режимі реального часу, доки ви в дорозі. Це все здійснене завдяки найостаннішому покращенню компанією Mazda інтерфейсу «людина-машина» (Human-Machine Interface (HMI)) та системи MZD CONNECT.

HMI та його зосереджена навколо людини філософія тепер включають навіть позицію тіла, що ще більше поглиблює відчуття Jinba ittai. Панорамний огляд дороги та бездоганне розміщення усіх інструментів та засобів контролю сприяють безпечній та приємній подорожі за кермом Mazda6.

Оновлена Mazda6 отримала ще більш якісні матеріали. Японці завжди приділяли дуже багато уваги дрібницям: м’якості текстур, поєднанню кольорів, фактур та ліній, відтінкам і навіть тому наскільки блискучою чи матовою є та чи інша деталь. Можливо ви ніколи не замислювались, але невдалий відблиск може бути неприємно невчасним.

 
 
 
 

MZD CONNECT ТРИМАЄ НА ЗВ’ЯЗКУ


З метою поєднати максимальну безпеку керування автомобілем та надати можливість водієві мати доступ до всієї необхідної інформації і залишатись «на зв’язку» Mazda створила абсолютно інтуїтивно зрозумілу систему «спілкування» з автомобілем, що отримала назву Mazda Connect. Вона виводить мультимедіа на новий рівень.

Залишаючись на піку інновацій, ми анонсуємо нову мультимедійну систему MZD Connect.
Нова система включає в себе:
1.Навігацію Navteq® з проекцією на додатковий дисплей.
2.Роботу з контактами і мультимедійним контентом вашого телефону.
3.Bluetooth, Wi-Fi, USB.

 
 

КОЛЬОРОВИЙ ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ


7-дюймовий кольоровий екран показує маршрут, музику, нові SMS-повідомлення.
Відразу три системи управління – сенсорний дисплей, розпізнавання голосових команд* і центральний регулятор – HMI-коммандер – гарантують зручний і миттєвий доступ до необхідної інформації.
Екран розташований по центру і його кут огляду становить 16°. Завдяки цьому він не відволікає водія від дороги, і в той же час ним зручно користуватися як водієві, так і пасажиру.

  *Перелік мов, що підтримують голосове керування обмежений. В разі якщо обрана мова не підтримує голосове керування, система відображає повідомлення про це на екрані MZD Connect.