Mazda СХ-5. Встигни придбати вигідно

Mazda СХ-5. Встигни придбати вигідно

Для справжніх поціновувачів бренду, тільки цієї весни Mazda підготувала особливий сюрприз -  тільки  з 01.04.2017 по 30.04 2017 року  діє  спеціальна цінова пропозиція на бестселер Mazda СХ-5, а також додаткові  індивідуальні бонуси!

Хижий дизайн СХ-5 нікого не залишить байдужим. Надсучасні системи активної безпеки допоможуть та захистять в дорозі. Бензинові та дизельні двигуни покоління Skyactiv забезпечать справжнє задоволення від драйву та приємно вразять своєю економічністю. Опції преміум-класу та повне відчуття єдності автомобілю та людини забезпечать максимальний комфорт не лише водієві, але і всім пасажирам.

Цінуєте надійність та потужність – обирайте Mazda CX-5  з перевагою до 56 000 грн.  та додатковою індивідуальною пропозицією,  про яку варто дізнатися в салонах офіційних дилерів Mazda.

А для тих, хто дійсно хоче економії - ДУЖЕ спеціальні ціни на залишки складу автомобілів 2016 року виробництва.


* За детальною інформацією звертайтесь до представників офіційної дилерської мережі Mazda в Україні – компанії ДП «АВТО Інтернешнл». Спеціальні роздрібні ціни діють з 01.04.2017 по 30.04.2017 року. Кількість авто обмежена.